Zapraszamy na niezwykłą wystawę „Rodzinny Poczet Królów Polski”!

plakat_poczetW piątek w naszej szkole zagościła niezwykła wystawa fotograficzna  przygotowana w ramach projektu „Rodzinny Poczet Królów Polski” realizowanego przez Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa „Tęcza”.   Celem projektu było rozwijanie wiedzy historycznej wśród dzieci i młodzieży z zespołem Downa. Projekt współfinansowało Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu „Patriotyzm Jutra”. Zwieńczeniem projektu była stylizowana sesja fotograficzna na zamku w Niepołomicach,  podczas której w rolę władców Polski i członków ich rodzin wcieliły się dzieci i młodzież  z zespołem Downa. Na zdjęciach znaleźli się również uczniowie naszej szkoły Klaudia i Darek.  Niecodzienną wystawę, która potrwa do końca stycznia można obejrzeć w holu szkoły.

Serdecznie zapraszamy !

Facebooktwittergoogle_plus