Ogólnopolski konkurs fotograficzny “Uroki naszej okolicy” VIII edycja

Organizatorzy ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Uroki naszej okolicy” Zespół Szkół im. Brata A. Kosiby oraz miesięcznik „Poznaj swój Kraj” serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w jego ósmej edycji. Zapraszamy do obserwacji Wiosny, która zagościła wśród nas oraz uwiecznienia jej na fotografiach. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas VII i VIII szkół podstawowych oraz klasy szkół Przysposabiających do Pracy (biorący udział muszą posiadać orzeczenie wydane ze względu na niepełnosprawność intelektualną). Wśród uczestników chętnie zobaczymy klasy, koła zainteresowań, grupy oraz indywidualnych uczniów. Prace konkursowe można wykonać z pomocą nauczyciela lub rodzica/opiekuna. Dokładne informacje o konkursie, a także podpowiedzi jak wykonać pracę, znajdziecie na FB: Konkurs fotograficzny „Uroki naszej okolicy”. Tam też znajdziecie regulamin konkursu.

Krystyna Kluska

Facebooktwitter