Półkolonia „Wakacyjne harce” 2017

Półkolonia „Wakacyjne harce” 2017

 

 

 

 

 

Wszystkie dzieci z utęsknieniem czekają na wakacje; rodzice zaś zastanawiają się, jak zapewnić swoim pociechom atrakcyjny, aktywny, a przede wszystkim bezpieczny wypoczynek. Nasza szkoła wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców organizuje po raz drugi dla uczniów półkolonię „Wakacyjne harce 2017”, która odbędzie się
w terminie: 26.06.17r. – 07.07.17r.

Na organizację półkolonii szkoła pozyskała środki finansowe z następujących źródeł:
Fundacja PZU
Małopolski Bank Spółdzielczy w Wieliczce
TOMA Budownictwo sp. z o.o. w Wieliczce
STANGAZ Firma Handlowo – Usługowa w Wieliczce
Uczestnikom półkolonii zapewniamy urozmaicony i bogaty program – liczne wycieczki, wyjścia na basen, zajęcia plastyczne, kulinarne, ruchowe, terapeutyczne (m.in. hipoterapię, muzykoterapię oraz dogoterapię), konkursy oraz smaczne posiłki. Program półkolonii został opracowany tak, aby pobudzić i rozwijać aktywność fizyczną dzieci, doskonalić ich umiejętności i zainteresowania, a także zainteresować je najbliższym otoczeniem. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie na bieżąco będziemy zamieszczać relacje z aktualnych wydarzeń!

Opracowała: M. Majka

Relaks w wodzie i z muzyką!

Drugi dzień „Wakacyjnych harców” minął pod znakiem pięknej pogody i nowych przygód. Grupa wielbicieli zabaw w wodzie wczesnym rankiem udała się do Centrum Edukacyjno – Rekreacyjnego „Solne Miasto” w Wieliczce.

czytaj

Wio, koniku!

Pierwszy dzień półkolonii „Wakacyjne harce 2017” spędziliśmy w Ośrodku Jazdy Konnej „Pony Sport” w Sierczy, gdzie wzięliśmy udział w zajęciach hipoterapii.

czytaj