Zaczarowane Wzgórze

W czwartek  odwiedziliśmy niezwykłe miejsce – gospodarstwo agroturystyczne „Zaczarowane Wzgórze” w Czasławiu. Ośrodek ten znajduje się w otoczeniu zielonych łąk z cudowną panoramą na Pogórze Wielickie i Beskid Wyspowy. To miejsce zostało stworzone dla ludzi, którzy kochają przebywać na łonie natury pośród przyjaznych zwierząt. Pobyt na „Zaczarowanym Wzgórzu” rozpoczęliśmy od warsztatów muzycznych, w czasie których mieliśmy okazję grać na różnych ciekawych instrumentach muzycznych. Potem biegaliśmy po kolorowej łące usiłując złapać do siatki motylki. Były również przejażdżki bryczką konną oraz karmienie zwierząt w mini zoo – kózek, kurek, owieczek, królików. Niezwykłym doświadczeniem była próba dojenia krowy! Wielką frajdę sprawiło nam puszczanie wielkich baniek mydlanych. Na zakończenie pobytu w Czasławiu zostaliśmy zaproszeni na pyszny poczęstunek – domowe naleśniki z serem. Z pełnym brzuszkami udaliśmy się do autokaru i szczęśliwi oraz pełni wrażeń wróciliśmy do Wieliczki.

Opracowała: M. Majka

Facebooktwittergoogle_plus