Magiczny finał „Wakacyjnych harców”

Dobiegła końca organizowana przez naszą szkołę półkolonia „Wakacyjne harce 2017”. W ostatnim dniu naszego harcowania nie brakowało atrakcji. Na początku wzięliśmy udział w zajęciach muzycznych i plastycznych, a następnie obejrzeliśmy magiczny występ Teatru Iluzji „Mefisto”. Niektórym z nas udało się nawet spróbować swoich sił w czarowaniu pod czujnym okiem naszych gości. Dwutygodniowy, wakacyjny czas spędzony na półkolonii był dla dzieci okazją do wzajemnych spotkań, wspólnych zabaw, integracji, nawiązywania nowych przyjaźni, a także poznania dziedzictwa kulturowego naszego regionu i środowiska przyrodniczego. Nie można również nie wspomnieć o ogromnym walorze terapeutycznym półkolonii – dzieci wzięły udział w zajęciach hipoterapii, dogoterapii, muzykoterapii oraz w zajęciach w sali doświadczania świata.
Serdecznie dziękujemy naszym darczyńcom, dzięki którym możliwe było zorganizowanie wypoczynku dla uczniów naszej szkoły:
Fundacji PZU
Małopolskiemu Bankowi Spółdzielczemu w Wieliczce
Firmie TOMA Budownictwo Sp. z o.o. w Wieliczce
Firmie Handlowo – Usługowej STANGAZ w Wieliczce
Za troskliwą opiekę nad dziećmi składamy podziękowania wychowawcom: Renacie Zaworze, Justynie Rosół, Joannie Michałek – Balonek, Joannie Tutak, Agnieszce Cichoń, Joannie Szostak oraz Magdalenie Kosińskiej – Pasek.
Dziękujemy również wolontariuszom, którzy wspierali nas w trakcie wycieczek oraz zajęć terapeutycznych: Justynie Bielak, Justynie Koszler, Beacie Waśniowskiej, Dorocie Dziadusz, Magdalenie Kozłowskiej, Mateuszowi Mikołajczykowi, Pawłowowi Jedynakowi oraz studentkom UP w Krakowie.
To już koniec naszej wakacyjnej przygody, do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

Napisali o nas: “Wakacyjne Harce” w Dzienniku Polskim

Opracowała: M. Majka

Facebooktwittergoogle_plus