Relaks w wodzie i z muzyką!

Drugi dzień „Wakacyjnych harców” minął pod znakiem pięknej pogody i nowych przygód. Grupa wielbicieli zabaw w wodzie wczesnym rankiem udała się do Centrum Edukacyjno – Rekreacyjnego „Solne Miasto” w Wieliczce. Na basenie pod okiem doświadczonych instruktorów i ratowników dzieci doskonaliły umiejętności pływackie, wykonywały ślizgi na zjeżdżalni oraz zażywały relaksującej kąpieli w jacuzzi. Po powrocie do szkoły okazało się, że wspólna kąpiel będzie trwać nadal – tym razem w przestrzeni dźwięków gongów i mis himalajskich. Do takiego niezwykłego ogrodu harmonii ciała, ducha i umysłu zaprosił nas muzykoterapeuta – pan Piotr Pułka. Dla wielu dzieci było to zupełnie nowe doświadczenie. Terapia dźwiękiem sprawiła, że doznaliśmy uczucia wyciszenia, rozluźnienia, odprężenia, a więc pełnego relaksu. Zaczarowani magicznymi dźwiękami wróciliśmy do naszych domów. Jutro czas na kolejne atrakcje!

Opracowała: M. Majka

Facebooktwitter