Nasz nowy przyjaciel Django

W czasie półkolonii poznaliśmy i zaprzyjaźniliśmy się z nowym psem – Django oraz jego opiekunką panią Olą. W trakcie zajęć dogoterapii mieliśmy okazję przekonać się jak miła w dotyku jest sierść Django, zachwycać się spojrzeniem jego niebieskich oczu, oddaniem, łagodnością i nienagannymi manierami. Nasz nowy przyjaciel urzekł nas swoim urokiem, ale chcielibyśmy zapewnić, że nadal bardzo kochamy Winny, Coolę, Bruno i Kazika. Zapewniamy również ich opiekunkę – panią Laurę o naszej dozgonnej przyjaźni!
Po zabawach z psiakami spróbowaliśmy swoich sił w puszczaniu baniek mydlanych w naszym szkolnym ogrodzie, przetestowaliśmy sprzęt kuchenny przygotowując pyszne gofry i tosty oraz z wielkim zaangażowaniem działaliśmy w pracowni plastycznej.

Opracowała: M. Majka

Facebooktwittergoogle_plus