Świąteczne spotkanie w Liceum Ogólnokształcącym im. J. Słowackiego w Krakowie

Grupa uczniów naszej szkoły uczestniczyła w niezwykłym świątecznym spotkaniu na zaproszenie Nauczycieli i Młodzieży Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Krakowie. Ogromne wrażenie zrobiła na nas gościnność i serdeczność gospodarzy spotkania. Przy pięknie udekorowanych i suto zastawionych stołach miło spędziliśmy czas na wspólnych rozmowach, śpiewaniu kolęd oraz pastorałek. Nie zabrakło również tradycyjnego dekorowania świątecznych pierniczków oraz wizyty świętego Mikołaja, który obdarował wszystkich upominkami. Zwiedziliśmy też budynek szkoły. Szczególnie spodobał się nam gabinet pana Dyrektora Iwo Wrońskiego, a zwłaszcza możliwość zasiadania w jego dyrektorskim fotelu! Serdecznie dziękujemy pomysłodawczyni tego spotkania – pani Katarzynie Komisarz, która w ubiegłym roku szkolnym uczyła w naszej szkole. Było nam bardzo miło zobaczyć się znowu! Spotkanie to zostanie na długo w naszej pamięci!

Opracowała: Małgorzata Majka

Facebooktwitter