Wielkanocne rękodzieło z Seniorami

Atmosferę nadchodzących Świąt Wielkanocnych można było poczuć dzisiaj w szkolnej bibliotece, gdzie na tradycyjnych warsztatach rękodzielniczych spotkała się młodzież naszej szkoły oraz nasi Przyjaciele z Klubu Seniora “Nadzieja”. W ruch poszły kleje, pędzle, barwne serwetki, styropianowe jajka, piórka, kwiaty, bazie i wiele innych materiałów. Powstały niezwykłe prace – pisanki oraz stroiki, a ich wykonanie sprawiło wszystkim niezwykłą radość. Dziękujemy za fantastyczne pomysły wykorzystania zróżnicowanych technik plastycznych organizatorkom warsztatów – Bożenie Kurlapskiej – Wolak, Izabeli Winiszewskiej oraz Marzenie Skupień. Na zakończenie wszyscy zapewniali, że już nie mogą doczekać się kolejnych takich międzypokoleniowych spotkań! 

Opracowała: M. Majka

Facebooktwitter