Festiwal Piosenki Karaoke “Śpiewajmy razem!”

Reprezentacja uczniów naszej szkoły wzięła udział w XII Festiwalu Piosenki Karaoke “Śpiewajmy razem!” zorganizowanym przez SOSW nr 1 w Krakowie pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego. Uczestnicy Festiwalu walczyli o miano najlepszego wykonawcy w trzech kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa, szkoła przysposabiająca do pracy oraz szkoła branżowa. Gościem specjalnym oraz członkiem jury był pan Andrzej Kozłowski, który nie tylko zachęcał wszystkich do wspólnej muzycznej zabawy przez cały czas trwania konkursu, ale również zachwycił nas wykonaniem piosenki zespołu Queen “I want to break free” z autorskim, komicznym tekstem. Poziom tegorocznego Festiwalu był bardzo wysoki, tym bardziej cieszy nas nagroda za zajęcie III miejsca dla Marcina – ucznia klasy 1PP. Gratulujemy!

Opracowały: M. Majka, K. Majcherczyk

Facebooktwitter