Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

„….
Nikt lepiej ode mnie
Tych działań nie robi.
Pomnożę przez siedem,
Przez osiem, przez pięć
I ciągle mi mało
I jeszcze mam chęć”

Kolejny raz w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Akcja ma na celu propagowanie zabawowej formy nauczania matematyki. Zachęca uczniów oraz pracowników szkoły do powtórzenia, przyswojenia tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Uczniowie klasy 4L oraz 8L stworzyli Komisję oraz Patrol Egzaminacyjny, który miał za zadanie sprawdzenie wiedzy z tabliczki mnożenia rówieśników, pracowników szkoły, a nawet niektórych rodziców. Wszystkim poszło znakomicie, otrzymali tytuł „Eksperta Tabliczki Mnożenia” oraz symboliczną odznakę. Akcja ta dała ogromną radość
zarówno młodym egzaminatorom.

Facebooktwitter