Międzyklasowe rozgrywki Ringo

Ringo to gra w którą może zagrać każdy. Wystarczy tylko trochę chcieć nauczyć się rzucać i chwytać „gumowe kółko” czyli ringo. Nasi uczniowie na lekcjach wf trenują i doskonalą te umiejętności. 23 listopada nadszedł więc czas sprawdzenia swoich możliwości podczas szkolnych rozgrywek w ringo. Mecze rozgrywane były w 2 kategoriach wiekowych :Szkoła Podstawowa i Przysposabiająca do Pracy.
A oto wyniki klasyfikacji;
Szkoła podstawowa:
1 miejsce -kl. 5L / 2 miejsce – kl. 7L / 3 miejsce -kl.6U /4 miejsce – kl. 4UA\3L 5 miejsce – 7U / 6 miejsce – 8U
Przysposabiająca do Pracy:
1 miejsce -2PP / 2 miejsce – 3PPB / 3 miejsce – 3PPC / 4 miejsce – 2PPA / 5 miejsce -1PP
Gratulacje dla zwycięzców oraz wszystkich zawodników biorących udział w rozgrywkach. Szczególnie serdeczne podziękowania składamy Radzie Rodziców za zorganizowanie nagród i poczęstunku dla zawodników!
Nauczyciele WF
Opracowała: Beata Markowska

Facebooktwitter