W świecie jednośladów

W grudniu odbyło się niezwykłe spotkanie, gdyż do szkoły przyjechał motocyklista pan Edward Klimkowski. Dzieci miały okazję zrobienia sobie zdjęcia na motorze, przymierzenia stroju motocyklisty. Chłopcy byli oczarowani gościem. Pan Edward został zaproszony do naszej szkoły w ramach cyklu spotkań “Ciekawi goście w naszej szkole” i  opowiadał o swojej miłości do jednośladów, wędrówkach motocyklowych, podziale motocykli oraz o niebezpieczeństwie jakie może przynieść niestosowanie się do przestrzegania ograniczonej prędkości. Nasz gość podszedł do naszych uczniów bardzo pedagogicznie tłumacząc jak ważne są zamiłowania w życiu dla każdego z nas. Nie musi to być oczywiście motoryzacja. Jest wiele ciekawych rzeczy, które można wykonywać. Każde ma ukryty talent, który warto rozwijać. Uczniowie na koniec podziękowali panu Edwardowi za przybycie wręczając Medal Przyjaciela Szkoły.

Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie!

Opracowała: Kinga Biel

Facebooktwittergoogle_plus