Goście z Radwanowic

W drugą grudniową środę, naszą szkołę odwiedzili goście z gimnazjum w Radwanowicach. Byli to jedni z laureatów konkursu fotograficznego „Uroki naszej okolicy”. Podczas rozdania nagród spodobała im się nasza szkoła i chętnie odpowiedzieli na nasze zaproszenie. Klasy VI UB i I GŻ z wychowawcami przygotowali wspólne zajęcia plastyczno – techniczne. Wszyscy z entuzjazmem ozdabiali sklejkowe kółka świątecznymi motywami, techniką decoupage. Nasi uczniowie, ich koledzy oraz wszystkie panie mieli pełne ręce roboty. Wszyscy chętnie pracowali. Gdy przyklejono ostatnie kokardki, goście udali się na krótkie zwiedzanie szkoły, a gospodarze dokończyli przygotowanie poczęstunku. Pięć litrów zupy pomidorowej zniknęło szybko. Deserem była ciepła herbata i pyszne ciasta przygotowane przez mamy uczniów klasy I GŻ. Ciężko było wstać od stołu z pełnymi brzuchami. Na końcu krótkiego spotkania były życzenia, upominki i pożegnalne uściski. Naszych gości odwiedzimy, gdy nadejdzie wiosna.

Opracowały: K. Kluska, R. Zawora

Facebooktwitter