X Festiwal Piosenki Karaoke „Śpiewajmy Razem’

O tym, ile radości daje dzielenie się swoim talentem z innymi, przekonali się uczniowie naszej szkoły, którzy 2 kwietnia wzięli udział w jubileuszowym X Festiwalu Piosenki Karaoke „Śpiewajmy razem” organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 1 w Krakowie oraz Stowarzyszenie „Wielkie Serce”.
Każdy z uczestników zaprezentował wybrany przez siebie utwór muzyczny. Mieliśmy również przyjemność podziwiania występów grupowych. Publiczność wspierała wokalistów wspólnym śpiewem oraz gromkimi brawami. O dobre humory uczestników troszczył się także gość specjalny festiwalu – aktor, członek kabaretu pod Wyrwigroszem – pan Andrzej Kozłowski. Po wspólnej zabawie tanecznej rozdano nagrody i wręczono pamiątkowe statuetki. Uczniowie mają nadzieję, że w przyszłym roku również wezmą udział w kolejnym, XI już Festiwalu Piosenki Karaoke.

Opracowała: I. Winiszewska

Facebooktwittergoogle_plus