„Matematyka z angielskim holistycznie, czyli jak?”

Miło nam poinformować, że przedstawiciele naszej szkoły, w składzie: Wiktoria (kl.IV), Patryk (kl. IV) oraz Daniel (kl. VIII) zajęli I miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie „Matematyka z angielskim holistycznie, czyli jak?” Konkurs odbył się 3 kwietnia 2019r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 1 w Krakowie. Wzięło w nim udział 9 grup. Tematem przewodnim tegorocznego konkursu było wykorzystanie nowych i starych technologii informacyjnych. Uczniowie, współpracując w zespole, zmierzyli się z 10 różnymi zadaniami, min.: z użyciem tablicy multimedialnej oraz programu „lyrics training”, uzupełniali ze słuchu tekst popularnej angielskiej piosenki, rozwiązywali krzyżówkę wykazując się znajomością słówek z j. angielskiego, grali w matematycznych milionerów, układali domino, sprawdzali umiejętności komputerowe. Rywalizacja drużynowa i przygotowane zadania dostarczyły im wielu emocji, jak również były okazją utrwalenia wiedzy i umiejętności. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Opracowała: J. Bielak, S. Baran

Facebooktwitter