Bezpieczeństwo na drodze

3 kwietnia klasy 8ub, 3G i 3Gż wzięły udział w międzyklasowym konkursie pt: „Bezpieczeństwo na drodze”, który był podsumowaniem kilku lekcji o bezpiecznym zachowaniu na drodze oraz znakach drogowych. Uczniowie podzieleni na 3 grupy zmagali się z trudnymi zadaniami, w których musieli się wykazać znajomością znaków drogowych i ogólnych przepisów ruchu drogowego a także zręcznością. Oprócz pytań teoretycznych, uczniowie mieli mnóstwo zadań praktycznych m.in pokolorowanie wybranego znaku oraz wykonanie przestrzennego znaku drogowego. Wszystkie grupy wzorowo wykonały swoje zadania. Najlepiej spisała się klasa 8ub zajmując I miejsce, miejsce II zajęła klasa 3Gż a miejsce III – klasa 3G. Nagrodą dla wszystkich był przepyszny sernik upieczony przez klasę 8ub z pomocą pani Beaty. Organizatorami konkursu były panie: K.Kluska i R.Zawora

Opracowała: K.Kluska, R.Zawora

Facebooktwittergoogle_plus