Sport-Integracja-Zabawa

29 maja 2018r. Reprezentacja naszej szkoły podstawowej w składzie: Wiktoria Wojciechowska, Smoleń Małgorzata, Izabela Krówka, Kamil Cąber, Mateusz Minczak i Kamil Kozub wzięła udział w Czwórboju Lekkoatletycznym. Impreza zorganizowana została przez Towarzystwo Sportowe „Sprawni-Razem” na stadionie MOS w Nowej Hucie jako 3 edycja cyklu „Sport-Integracja-Zabawa”.
Nasi zawodnicy zmagali się w następujących konkurencjach: bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 400m dziewczęta, bieg na 600m chłopcy.
Najlepszą zawodniczką z naszej szkoły okazała się Wiktoria Wojciechowska zobywając 4 srebrne medale za bieg na 60m,bieg na 400m, rzut piłeczką palantową oraz za sumę zdobytych punktów. Gratulacje!
Nad bezpieczeństwem i sportowym przygotowaniem czuwały : Magdalena Zakolska i Beata Markowska

Opracowała: B. Markowska

Facebooktwittergoogle_plus