Bal karnawałowo – walentynkowy

W naszej szkole 14 lutego odbył się wspaniały bal karnawałowo – walentynkowy. Uczniowie wraz z nauczycielami bawili się wspólnie w rytmach najpopularniejszych przebojów, pikanterii wspólnej imprezie dodała wizyta szkolnego listonosza, który przyniósł walentynkowe kartki własnoręcznie wykonane przez tajemnicze wielbicielki i wielbicieli. Któż by się spodziewał, że nawet nauczyciele dostaną czerwone serduszka…
W tym dniu zaszczyciły nas również swoją obecnością przedszkolaki z Niepublicznego Specjalistycznego Punktu Przedszkolnego ,,Teraz My” z Wieliczki oraz jak co roku uczniowie z PCKUiZ dzięki którym zabawa jest jeszcze lepsza.
Podczas balu rozstrzygnięto konkurs na najładniejszą kartkę walentynkową. Nagrody otrzymali Natalia Sarga z klasy 3G oraz Patryk Front z klasy 1G.

Opracowała: P.Olipra, P.Szyszkowicz

Facebooktwittergoogle_plus