Wizyta Świętego Mikołaja

5 grudnia oczywiście z piosenką ,,Mam tę moc…” na ustach przywitaliśmy w naszej szkole Św. Mikołaja. Wraz z nim przybył też jego zespół – renifery, które świetnie grały na instrumentach, cudownie śpiewające aniołki oraz diabełki psocące i smarujące wszystkich sadzą. Każdy uczeń otrzymał piękny prezenty. Było mnóstwo radości, zabawy i śpiewania piosenek.
Na koniec wszyscy pożegnaliśmy naszych gości z nadzieją, że w przyszłym roku Mikołaj znów nas odwiedzi. Za pomoc Świętemu Mikołajowi w przygotowaniu prezentów serdeczne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców i sponsorów : Sklepu ,,Happy Market”- Galeria NaCl, Hurtownii ,,Jokomisiada” z Rożnowej, Kancelarii prawnej ,,Baran,Książek, Bigaj”, Firmy ,,Orteo”, Git4Fun, Pani Iwony Malarz, Pani Joanny Młynarskiej, Państwa Ścigalskich.
Nad świetnością mikołajkowego spotkania czuwały panie: koordynator Katarzyna Słowiak, Paulina Olipra, Agnieszka Bochenek, Marta Paczka, Agata Chmiela, Aleksandra Bernacka i pan Zbigniew Urbaniec oraz zaprzyjaźnieni uczniowie PCKZiU.
Opracowała: K. Słowiak

Facebooktwittergoogle_plus