Dzień Mamy i Taty

„Miłość zaczyna się w rodzinie…”
/Jan Paweł II/


25 maja 2018 roku odbył się w naszej Szkole Dzień Mamy i Taty. Jest to taki dzień, kiedy dzieci szczególnie i z wielkim zaangażowaniem chcę podziękować swoim Rodzicom, za troskę i miłość.
W tym roku podziękowania były przede wszystkim taneczne i muzyczne. Jako pierwsi zaprezentowali się uczniowie klasy 3UA, 4Z, 4S, którzy zaprezentowali układ do taktu muzyki Franka Sinatry oraz z wykorzystaniem symboli PECS powiedzieli Rodzicom, jak bardzo ich kochają. Potem publiczność przeniosła się do kraju kwitnącej wiśni za sprawą uczniów klas 5L i 5UB i ich japońskiego tańca z wachlarzami. Konrad Karwecki zagrał na instrumentach perkusyjnych, podrywając zgromadzonych gości do tańca. Następnie uczniowie klas 1L, 3L, 4U udowodnili, że nawet kiedy wstaniemy lewą nogą i wszystko nas denerwuje, mamy wokół przyjaciół, którzy zawsze chętnie pomogą. Uczniowie przedstawili „Gderliwego zajączka”. Kółko taneczne zaprezentowało taniec góralski. Na koniec spotkania odbyła się projekcja filmu przygotowanego przez uczniów z klasy 1U i 3Gż.

Wszystkim uczniom dziękujemy za wspaniałe występy. Rodzicom życzymy radości i dni wypełnionych miłością.

Opracowała: A. Piwowarczyk

Facebooktwittergoogle_plus