TURNUS REHABILITACYJNY 02.09-15.09 2017 Sianożęty

Turnus rehabilitacyjny odbył się po raz 18 w dniach od 02 września do 15 września w Sianożętach nad morzem. Na turnus pojechało: 21 uczniów z opiekunami., 10 uczniów od sponsorów, dzieci z powiatu wielickiego z opiekunami – razem 59 osób. Uczestnicy byli zakwaterowani w ośrodku blisko morza. Dzieci brały udział w licznych imprezach organizowanych przez ośrodek- wycieczka do Kołobrzegu zwiedzanie przepięknego oceanarium, impreza w miasteczku z dzikiego zachodu z licznymi zabawami i konkurencjami, ognisko, basen, miały również rehabilitację. Mimo deszczowej pogody wszyscy dobrze odpoczęli.
Pobyt 10 uczniów był możliwy dzięki wiernym sponsorom : Panu Marianowi Hajdukowi- firma Wesem z Wieliczki , Pan Krzysztofowi Kowalowi – Firma ELKkoW z Wieliczki., Panu Bogdanowi Zarzycznemu usługi Diagnostyczne Siercza, Firmie CHOMIK z Gdowa, Firmie Vitroform, Fundacji PKO S.A. Wszyscy sponsorzy otrzymali serdeczne podziękowania.

Opracowała: M.Sitko

Facebooktwittergoogle_plus