Witajcie w naszej bajce

Witajcie w naszej bajce plakatSerdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy prac plastycznych uczniów naszej szkoły w Centrum Edukacyjno – Rekreacyjnym „Solne Miasto” w Wieliczce. Wystawa nosi tytuł „Witajcie w naszej bajce” i jest efektem całorocznej pracy dzieci na zajęciach plastycznych. Pomysł zaprezentowania prac naszych uczniów zrodził się już kilka lat temu z potrzeby pokazania lokalnej społeczności oryginalnej twórczości dzieci i młodzieży niepełnosprawnej oraz ich sposobu postrzegania świata. Ta kolejna już wystawa jest obrazem bogactwa wnętrza osobowości zarówno mniejszych jak i większych artystów – uczniów naszej szkoły.
Wystawę można oglądać w dniach od 23 kwietnia do 6 maja 2016 roku.

Serdecznie zapraszamy!

Opracowała: Małgorzata Majka

Facebooktwittergoogle_plus