Ciasteczkowo – poduszkowa przygoda Smoka Bonawentury

Kolejne warsztaty „Lalka Anima”, które odbyły się w październiku przyniosły niezliczoną ilość ciekawych atrakcji i miło spędzonego czasu. Tym razem dziewczynki tworzyły pracę plastyczną dotyczącą postaci Smoka Bonawentury i jego jakże ciekawych przygód, a także krain Ciasteczkowej i Poduszkowej. Uczniowie z zapałem złapali za pisaki i z przejęciem tworzyli kolejne zdarzenia, jakie przeżył główny bohater. Pomysły nie miały końca i ciężko było wybrać najpiękniejszy obraz, dlatego Pani Grażyna prowadząca zajęcia zaproponowała stworzenie wystawy ze wszystkimi pracami, jakie wykonają uczniowie.  Dziewczynki wzięły czynny udział w tworzeniu zdjęć do filmu o Smoku Bonawenturze. Każda z nich z zapałem fotografowała idącego poprzez krainy Smoka, w czym z radością pomagała im Pani Grażyna. Oj, jaki był ubaw jak Pani Grażyna pokazała nam, że na naszych zdjęciach Smok się rusza!
Już nie możemy się doczekać aż obejrzymy cały film!

Opracowała: Beata Waśniowska

Facebooktwittergoogle_plus