XVI Turnus rehabilitacyjny

Od 30.08.2015r-14.09.2015 grupa uczniów z opiekunkami i absolwentów z rodzicami uczestniczyła w letnim wyjeździe na zielona szkołę połączoną z zabiegami rehabilitacyjnymi. Przebywaliśmy w pięknym Ośrodku Wczasowo-Kolonijnym ‚Rafa’ w samym centrum Jarosławca tuż nad morzem. W ośrodku korzystaliśmy z zabiegów rehabilitacyjnych, basenu z podgrzewaną wodą, uczestniczyliśmy w dyskotekach, wieczorkach tanecznych i wieczorkach poetycko-muzycznych. Plac zabaw również dostarczał wiele radości zwłaszcza najmłodszym uczestnikom turnusu.
Podczas pobytu udało nam sie przez tydzień zażywać kąpieli słonecznych oraz morskich.
Zrealizowaliśmy także sporo wycieczek: wyjazd do Ustki ze zwiedzaniem latarni, portu i miasta, piesza wycieczkę do Jezieran nad jezioro Wicko, zwiedzanie Muzeum Bursztynu ,Galerii Piaskowej -malarki p. Wandy Janowicz i latarni morskiej w Jarosławcu. Atrakcją ruchową okazała sie również jazda konna prowadzona przez hipoterapeutów.

Turnus zorganizowała pani Magdalena Sitko m.in. Dzięki sponsorom: p.Marian Hajduk Firma Wesem, Prezes Banku Spółdzielczego oraz p. Stanisław Surówka Firma El-gaz.
Opiekunkami grupy na wyjeździe były: Beata Markowska i Zofia Łukasik

Facebooktwittergoogle_plus