Warsztaty dla uczniów “Profilaktyka – Dbamy o zęby” i “Profilaktyka – zdrowy styl życia”.

Wiosną 2023 roku uczniowie naszej szkoły (53 uczniów szkoły podstawowej) uczestniczyli w bardzo ciekawych warsztatach pt. “Profilaktyka – dbamy o zęby”. Celem zajęć było utrwalenie właściwej techniki szczotkowania zębów, wykształcenie przekonania o konieczności codziennego mycia zębów (min. 2 razy dziennie) oraz przyswojenia zasad higieny jamy ustnej.

Dla uczniów klas starszych szkoły podstawowej i szkoły przysposabiającej do pracy odbyły się warsztaty na temat “Profilaktyka – zdrowy styl życia w okresie dojrzewania”. W zajęciach wzięło udział 38 uczniów szkoły podstawowej i 21 uczniów szkoły przysposabiającej do pracy. Celem warsztatów było wpojenie uczniom zasad zdrowego stylu życia i uzupełnienie ich wiedzy na ten temat. 

Wszystkie warsztaty przeprowadziła Pani pedagog z Powiatowej Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej w Wieliczce – Urszula Czernecka za co gorąco dziękujemy.

Facebooktwitter