Czworobój lekkoatletyczny w Krakowie

Dnia 23.05.2016r. uczniowie naszej szkoły brali udział w 4-boju lekkoatletycznym realizowanym w ramach cyklu imprez sportowych: Sport Integracja Zabawa w Krakowie. Zawodnicy rywalizowali w następujących konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg długi (400m/600m).

Dziewczęta w składzie:
Wiktoria Wojciechowska
Weronika Cieśla
Małgorzata Smoleń
zajęły drużynowo IV miejsce.

Chłopcy w składzie:
Franciszek Kasprzyk
Paweł Kostecki
Mateusz Minczak
Marek Minczak
Norbert Urban
zajęli drużynowo VI miejsce.

Zawodników do zawodów przygotowały nauczycielki wychowania fizycznego: mgr Beata Markowska i mgr Magdalena Zakolska. W czasie zawodów wszyscy uczniowie rywalizowali w miłej atmosferze, zgodnie z zasadami fair play.

Wszystkim uczestnikom zawodów serdecznie gratulujemy!

Facebooktwittergoogle_plus