XIII Małopolski Mityng Pływacki

W środę 27.09.2023 na pływalni AGH Kraków przy ul. Buszka 4 odbyły się kolejne wojewódzkie zawody w pływaniu – XIII Małopolski Mityng Pływacki, zorganizowane przez Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Krakowie. Rywalizacja odbywała się w następujących konkurencjach: 25m z deską, 25m kraulem na grzbiecie, 25m kraulem na piersiach i 50m stylem dowolnym. Naszą szkołę reprezentowała Wiktoria. Multimedalistka wcześniejszych imprez pływackich i tym razem nie zawiodła! W pierwszym wyścigu stylem grzbietowym po bardzo zaciętej walce ostatecznie była siódma, a o podium decydowały dosłownie ułamki sekund. Kolejny wyścig to kraul na piersiach, który zakończył się dla naszej zawodniczki zdobyciem brązowego medalu. Ostatnia rywalizacja to styl dowolny na 50m, w którym Wika udowodniła swoją klasę i po bardzo wyczerpującym wyścigu wywalczyła srebrny medal. Gratulacje!!!

Opracowała: P.Jedynak

Facebooktwitter