Dzień Edukacji Narodowej

Jak co roku 13 października w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Rozpoczęła się pasowaniem na uczniów dwójki pierwszoklasistów, Patryka i Karola. Po pasowaniu na scenie pojawili się starsi uczniowie, którzy zaprosili widzów do obejrzenia porannego wydania wiadomości Kosiby TV i z dużym poczuciem humoru przedstawili wydarzenia ze szkolnych korytarzy. Były piosenki, tańce i wiersze, pokaz mody, ballada o szczęściu przedstawiona przez uczniów klasy 7U, kącik literacki z nową wersją fraszki Kochanowskiego oraz muzyczna historia przedstawiająca dzień z życia ucznia i nauczyciela w wykonaniu naszych śpiewających nauczycieli. Dobry humor towarzyszył występującym i oglądającym, młodzi aktorzy otrzymali zasłużone, duże brawa, a nauczyciele moc życzeń od swoich uczniów.

Facebooktwitter