Zawody Rowerowe Eliminator Pychowicki 2023

Kilka lat udziału w „ Eliminatorze Pychowickim” wyrobiło w uczniach przekonanie,że nie są to zawody łatwe . Że to zmagania nie tylko sportowe, ale także umiejętność radzenia sobie z wieloma trudnościami. Wzbudzenia w sobie chęci wyjścia poza własną strefę komfortu, rywalizowania w trudnym terenie, w błocie, chłodzie, deszczu i silnym wietrze. Niejednokrotnie jadąc bark w bark z większymi i silniejszymi. Trzeba się wykazać nie lada charakterem aby chcieć stanąć na starcie i muwierzyć w swój sukces. Nasi uczniowie swą postawa już osiągnęli sukces, bo pokazali, że nie tylko miejsca na przysłowiowym pudle są wyznacznikiem zwycięstwa, ale ciągłe wzbudzanie w sobie pragnienia doskonalenia się i nie poddawania gdy okoliczności są niesprzyjające. Brawa dla Tomasza Barana, Kacpra Adamskiego, Franciszka Kasprzyka, Filipa Urbana, Mateusza i Marka Minczaków.

Facebooktwitter