II Festiwal Muzyczny „Co nam w duszy gra”

Dnia 23 lutego w Auli szkoły uczniowie zaprezentowali swoje ulubione utwory. Uczestnicy festiwalu śpiewali, tańczyli, a nawet recytowali wiersz. Niektórzy specjalnie na to wydarzenie nagrali teledysk. Dużym atutem występów były oryginalne stroje i dekoracje.

W naszym konkursie brali również udział przyjaciele ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Tomaszkowicach. Szkolną imprezę uświetnił już po raz drugi konferansjer – Pan Radosław Omieciński. Po wręczeniu statuetek i nagród przez barwne jury w składzie: Pani Dyrektor, Pani Wicedyrektor, Pani Kasia Słowiak, Pan Mateusz Mikołajczyk, swój program artystyczny zaprezentował Pan Radosław. Porwał on całą salę do wspólnej zabawy wywołując uśmiech u każdego. Z pewnością zostanie on na długo zapamiętany przez całą naszą szkolną społeczność.

Opracowali: Organizatorzy Festiwalu

Facebooktwitter