Wiosenne zawody strzeleckie

Pierwszego dnia wiosny wybrani uczniowie pod opieką p. Beaty Markowskiej i p. Magdaleny Zakolskiej udali się na Strzelnicę Sportową TS „Wisła” w Krakowie, aby godnie reprezentować nasza szkołę w Zawodach Strzeleckich z broni pneumatycznej o tytuł „Mistrza w Strzelectwie Sportowym 2023”.

Rozgrywki zorganizował SOSW nr 1 w Krakowie oraz Stowarzyszenie „Wielkie Serce”. Wiosenna pogoda sprzyjała sportowym potyczkom, a przedstawicielom kilku szkół – mimo ducha rywalizacji – dopisywały humory. Nasza szkołę reprezentował Mateusz z klasy 2PP, Marcin z klasy 3PPA, Franek z 3PPC, Tomasz z 8l oraz Filip z klasy 5l. Zawodnicy w konkurencji na karabin pneumatyczny oddali 25 strzałów – w tym 5 strzałów próbnych i 20 strzałów ocenianych do jednej tarczy próbnej oraz dwóch tarcz ocenianych po 10 strzałów. Umiejętnościami strzeleckimi mogli popisać się także nauczyciele i nauczycielki. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki, a zwycięzcy puchary, statuetki i dyplomy.

Facebooktwitter