Zawody rowerowe “Eliminator Pychowicki”

5 października reprezentacja naszej szkoły (Mateusz Minczak, Marcin Król, Grzegorz Urantówka, Franciszek Kasprzyk oraz Filip Urban), wzięła udział w zawodach rowerowych „ Eliminator Pychowicki” w Krakowie na Górce Pychowickiej, których celem była integracja środowiska szkolnego oraz popularyzacja aktywności fizycznej na rowerze. Organizatorem zawodów był SOSW nr 1 w Krakowie wspierany finansowo przez Stowarzyszenie „ Wielkie Serce”. Zawodnicy startowali w 2 -ch kategoriach wiekowych. Mieli do pokonania pętlę długości 1,5 km w grupach po 5 -ciu zawodników. 8-miu najlepszych zawodników rozegrało ze sobą półfinał i finał w grupach 4 osobowych. W grupie starszej na III miejscu podium stanął nasz reprezentant -Mateusz Minczak, otrzymując brązowy medal, Puchar oraz nagrodę rzeczową. 4 miejsce wywalczył Marcin Król. Gratulacje!!! Wszyscy zawodnicy otrzymali gorący posiłek oraz słodki poczęstunek.
Pogoda i humory dopisały!!!!!!!!!!!

Opiekę nad zawodnikami sprawowali : Beata Markowska i Mateusz Mikołajczyk

Facebooktwitter