Małopolski Turniej Piłkarski dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Koszykówce 3×3

Dnia 28 września 2022 na Hali 100- lecia KS Cracovia 1906 odbyły się zawody sportowevdla uczniów Szkół Specjalnych zorganizowane przez Fundację AHA, SOSW nr 6 wvKrakowie, MSSS Sprawni Razem oraz Fundację Centrum Inicjatyw Sportowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie SP i PP. W wyniku sportowej rywalizacji nasi uczniowie zdobyli puchary, medale, nagrody i pamiątkowe dyplomy. Celem zawodów było propagowanie sportu i aktywnego spędzania wolnego czasu wśród osób niepełnosprawnych, nawiązywanie kontaktów z rówieśnikami i rozwijanie sprawności fizycznej. Przygotowaniem i opieką uczniów w czasie zawodów zajęli się nauczyciele wychowania fizycznego: Beata Markowska, Magdalena Zakolska i Mateusz Mikołajczyk.

Facebooktwitter