Anielski Dzień Edukacji Narodowej

Jak co roku uczniowie naszej szkoły przygotowali dla swoich nauczycieli, wychowawców i innych pracowników szkoły uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tym roku tematem przewodnim tradycyjnego programu Kosiba TV były… anioły. Na scenie pojawiły się małe uczniowskie aniołki uciekające nauczycielowi i trochę większe, mieszkające w górach – bieszczadzkie anioły. W przedstawionej z przymrużeniem oka rzeczywistości szkolnej nie zabrakło życiowych porad, anielskiej reklamy i pięknych układów tanecznych. Program Kosiba TV zakończyło wręczenie szkolnych Oscarów oraz wspaniały koncert życzeń w wykonaniu Pana Arka i Pana Radka.
Program Kosiba TV poprzedziło uroczyste pasowanie na uczniów naszej szkoły wszystkich nowych kolegów i koleżanek ze szkoły podstawowej i szkoły przysposabiającej do pracy. Zgromadzona publiczność obejrzała prezentację, dzięki której dowiedzieliśmy się o nich wielu ciekawych rzeczy.
Opracowała: K. Majcherczyk.

Facebooktwitter