Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia- akcja edukacyjna

Po raz kolejny, nasza szkoła przystąpiła do obchodów XII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, który w tym roku przypadł na dzień 7 października. Głosząc hasło „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają” uczniowie utworzyli Patrol Egzaminacyjny, który przemierzając szkolnymi korytarzami, sprawdzał wiedzę nauczycieli oraz pracowników szkoły z zakresu mnożenia. Jak zwykle, kadra szkolna okazała się być niezawodna! Dzięki świetnej znajomości trudnych przykładów mnożenia, dała przykład uczniom i motywację do dalszej nauki.
Dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w akcji za propagowanie zabawowej formy uczenia się matematyki, okazję do wspólnej powtórki oraz miło spędzony czas. Uczniom życzymy wytrwałości w zdobywaniu nowej, matematycznej wiedzy, której podstawą zawsze jest tabliczka mnożenia. Do zobaczenia za rok! :-)

Opracowały: J. Bielak, J. Rosół

Facebooktwitter