Szkolny Turniej Badmintona za nami

Dnia 11.03.2022 w szkolnej sali gimnastycznej odbyły się rozgrywki w badmintonie. Rywalizowali uczniowie Szkoły Podstawowej oraz Przysposabiającej do Pracy. Pierwsze miejsce w kategorii SP zajął Mateusz M. drugie miejsce Kamil K. a na trzecim stopniu podium zameldowała się Klaudia S. Na kolejnych miejscach uplasowali się: Tomasz B., Wojciech N., Paulina S., Marcin F., Mateusz K., Filip U. i Klaudia G.

W turnieju nie brakowało emocji i ciekawych pojedynków, które rozgrywane były w systemie do 11 punktów i dwóch wygranych setów. W rywalizacji starszych uczniów Szkoły PP triumfował Jakub D. drugie miejsce zajął Marcin K. a trzecie Grzegorz U. Dalsza klasyfikacja wyglądała następująco: Martyna G., Marek M., Norbert U. i Wiktoria W. Celami nadrzędnymi rozgrywek były: chęć zaspokojenia potrzeby aktywności fizycznej u uczniów, promowanie ducha sportowej rywalizacji, wzajemny szacunek, współzawodnictwo, a także dbałość o elementy zabawy.

Turniej zorganizowali i nad jego przebiegiem czuwali nauczyciele wychowania fizycznego: M. Zakolska, B. Markowska, P. Zakolski., M Mikołajczyk, P. Jedynak.

Facebooktwitter