Zawody strzeleckie

Wielka nowa przygoda i zaszczytne miejsca w zawodach strzeleckich!!! Stowarzyszenie „Wielkie Serce” przy SOSW nr 1 W Krakowie zaprosiło reprezentację naszej szkoły podstawowej do udziału w Zawodach Strzeleckich z broni pneumatycznej o tytuł „ Mistrza w strzelectwie 2022”.
Zawody odbyły się na Strzelnicy Sportowej TS „Wisła” w Krakowie przy ul. Reymonta 22 Nasza szkołę reprezentowali: Paulina, Małgorzata, Mateusz, Kacper oraz Dawid. Po zaciętej walce, w grupie dziewcząt Paulina wywalczyła III miejsce, a w grupie chłopców Mateusz stanął na najwyższym stopniu podium!!!!!!
W klasyfikacji Drużynowej zdobyliśmy II miejsce !!!!! Uczestnicy otrzymali drobne upominki i poczęstunek a zwycięzcy medale i puchary.
Gratulacje dla wszystkich zawodników i opiekunek.
Opiekę nad zawodnikami sprawowały: Beata Markowska i Magdalena Zakolska

Facebooktwitter