Karnawałowy Dzień u Kosiby

Karnawał to czas balów, maskarad i zabaw. Dnia 28.02.2022r. w naszej szkole odbył się „Karnawałowy Dzień u Kosiby” – długo oczekiwany przez uczniów. Ten dzień był wyjątkowy, dostarczający uczniom wielu pozytywnych przeżyć i radości.
Dzień Karnawałowy rozpoczęto konkursem na najpiękniejszą maskę karnawałową. Wszystkie klasy przystąpiły do przygotowania pięknych kolorowych i błyszczących masek. Po śniadaniu oraz słodkim poczęstunku nastąpiła część najbardziej oczekiwana przez wszystkich uczniów: gry, konkursy, zabawy oraz tańce. Uczniowie świetnie się bawili uczestnicząc w zabawach i tańcach w swoich klasach. Tego dnia klasy były kolorowe, wszyscy bawili się wesoło. Na koniec zabaw ogłoszono wyniki konkursu na najpiękniejszą maskę karnawałową, które przedstawiają się następująco:
Miejsce I – klasa 7UB, 5L
Miejsce II – klasa 2UA,  2PP
Miejsce III – klasa 7Z, 6UA.

 

Facebooktwitter