„Cudze chwalicie, swego nie znacie”

W związku ze zbliżającym się Narodowym Świętem Niepodległości zapraszamy wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej oraz Szkoły Przysposabiającej do Pracy Zespołu Szkół im. Brata Alojzego Kosiby do udziału w Konkursie Patriotycznym. Celem konkursu jest kształtowanie postaw patriotycznych, wzbogacanie wiedzy o Polsce, a także rozwijanie kreatywności
uczniów.
Zadanie uczestnika to wykonanie pocztówki formatu A-4 techniką collage, na której przedstawione zostanie jedno najpiękniejsze (zdaniem autora pracy) miejsce w Polsce. Prosimy o umieszczenie na odwrocie pracy nazwy
przedstawionego zakątka. Pracę należy wykonać do dn.8.11.2021r., a następnie złożyć w sali B 1.8 (oddział 3PPD).
Ocenie Komisji powołanej przez organizatorów konkursu będą podlegały w szczególności: różnorodność wykorzystanych materiałów, kreatywność pracy oraz estetyka wykonania. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!!!
Zachęcamy do udziału!!!
Organizatorzy konkursu: Bożena Kurlapska – Wolak, Dagmara Moskalewicz, Izabela Winiszewska

Facebooktwitter