Zawody rowerowe „Eliminator Pychowicki”

Dnia 06.10.2021r. Reprezentacja naszej szkoły w składzie Wiktoria Piecuch, Mateusz Minczak, Marek Minczak, Marcin Król, Jakub Dymurski i Franciszek Kasprzyk wzięli udział w piątej edycji zawodów rowerowych „Eliminator Pychowicki”. Zawody odbyły się w deszczowej i chłodnej aurze na Górce Pychowickiej. Trudne warunki, mokra trawa przyniosły prawdziwą błotną ucztę wśród pragnących adrenalinę uczestników. W eliminacjach miejsce premiowane do finału uzyskali Mateusz Minczak, Marek Minczak, Marcin Król, Franek Kasprzyk oraz jedyna uczennica reprezentująca naszą szkołę Wiktoria Piecuch. W wyścigach finałowych każdy wykazał niesamowitą wolę walki, ale to Wiktorii udało się sięgnąć po najwyższe trofeum i zwyciężyć w pięknym stylu. Dziękujemy Pani Beacie Markowskiej za przygotowanie do zawodów. Wszystkim uczniom gratulujemy rezultatów i czekamy na kolejną edycje w przyszłym roku

Opracował: M. Mikołajczyk

Facebooktwitter