Szkolny konkurs fotograficzny “Uroki zimy”

Drodzy Uczniowie!

Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie fotograficznym „Uroki zimy”.

Zima jest porą roku, która szczególnie inspiruje fotografów, a zdjęcia stanowią doskonały sposób na utrwalenie jej uroków. Zachęcamy, aby wybrać się z rodzicami lub rodzeństwem na długi spacer i odnaleźć jej piękno. Spróbujcie znaleźć magię zimy, zróbcie niesamowite zdjęcia i wyślijcie je do nas. Na fotografiach zamieszczać możecie zimowe pejzaże okolic, w których mieszkacie, elementy przyrody np. zaspy śnieżne, zwierzęta lub ich tropy na śniegu, zimowe zabawy – lepienie bałwanów, jazdę na sankach, itp. Fotografujcie wszystko, co wyda się Wam interesujące, a co związane jest z zimą. Interpretacja tematu zależy od Was!

Na autorów najciekawszych fotografii czekają nagrody!

Fotografie należy wysyłać na adres:

malgorzata.majka@zskosiby.wieliczka.pl

Termin zgłaszania prac: 29.01.2021r.

Facebooktwitter