Jasełka 2020

Nikt nie zaprzeczy, że rok, który niedługo przyjdzie nam pożegnać jest pod wieloma względami po prostu wyjątkowy. Wyjątkowe są też tegoroczne Jasełka. Wysłane przez Najwyższego na ziemię anioły miały nie lada zadanie. Poradziły sobie jednak świetnie i z diabelskimi sztuczkami i z innymi kłopotami. Pokonały wszystkie, najgorsze nawet przeszkody. Szopka, choć niewielka, przygotowana, posprzątana i lśniąca wprost czystością czekała na Gości. Wół i osioł czuwali przy żłóbku. A potem przyszli jeszcze skromni pasterze i dostojni królowie z darami i wszyscy radowali się, z Bożego Narodzenia.

I chociaż na scenie zabrakło naszych Małych Aktorów, to Ci nieco starsi starali się ich godnie zastąpić. Mamy nadzieję, że nasza świąteczna niespodzianka sprawi wszystkim wiele radości.
Wesołych Świąt!!

Zapraszamy do wspólnego oglądania – JASEŁKA 2020

 

Serdeczne podziękowania dla pana Roberta Szczudło za pomoc techniczną podczas realizacji Jasełek.

 

Facebooktwittergoogle_plus