Biblioteka szkolna poleca

Biblioteka szkolna poleca publikacje w formie darmowego e-booka. Są to opowiadania, wierszyki, zagadki, malowanki, łamigłówki i zabawy matematyczne. Dla każdego coś miłego i pożytecznego.

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym Wydawnictwo GREG zdecydowało się udostępnić za darmo e-book ze zbiorem opowiadań i wierszy, podejmujących temat chorób i wirusów. Utwory pochodzą z wydawanych przez wydawnictwo książek przeznaczonych dla najmłodszych. Wydawnictwo poleca do czytania dzieciom w czasie trwania stanu zagrożenia epidemiologicznego – z jednej strony to ciekawy sposób na wspólne spędzenie czasu; z drugiej- metoda przekazania najmłodszym ważnych treści na  temat higieny i zdrowia.
E-book jest całkowicie bezpłatny, można go rozpowszechniać i wykorzystywać do realizacji Państwa pomysłów. Pozostałe książeczki to „Zagadki i malowanki na wieczory i poranki” (ze zbiorem wybranych łamigłówek i zadań edukacyjnych oraz malowanek z książek wydanych przez Wydawnictwo Grega) oraz matematyka dla najmłodszych. Wszystkie książeczki są pięknie ilustrowane.

Do pobrania poniżej.
https://www.greg.pl/e-booki/151,1143_Wirusowy-alarm-czyli-jak-nie-dac-sie.html
https://biblioteka.powiatleczynski.pl/n,darmowe-e-booki-dla-dzieci

Opracowała: M.Sitko

Facebooktwittergoogle_plus