Wszyscy się liczą

Pierwsza fala pandemii wczesną wiosną zaskoczyła wszystkie szkoły, które z dnia na dzień musiały przestawić się na kształcenie w trybie zdalnym. Obecnie po krótkim okresie pracy stacjonarnej jesienią znowu byliśmy zmuszeni powrócić przed ekrany domowych komputerów. Korzystamy jednak ze zdobytego na wiosnę doświadczenia i staramy się, aby przeprowadzić naszych uczniów przez ten niezwykle trudny czas jak najłagodniej. Nie zapominamy o naszych starych przyjaźniach i sukcesywnie spotykamy się online m.in. z panią Beatką i panem Maćkiem z Domu Kultury INSPIRO. Uczestniczymy we wspaniałych warsztatach literacko – plastycznych i rozmawiamy na niezwykłe tematy: Czym jest idealna chwila? Jak dziura reaguje na kolory? Czy wszyscy są ważni i każdy z nas się liczy? Chętnie spotykamy się również z naszymi zaprzyjaźnionymi edukatorami z Muzeum Żup Krakowskich, którzy jak zwykle zabierają nas w interesujące podróże w podziemny świat kopalni soli. Wszyscy jednak z niecierpliwością czekamy na powrót do szkoły…

Zapraszamy do fotogalerii klasy 3PP i 6UB.

Opracowała: M. Majka

Facebooktwittergoogle_plus