Gra Novuss – bez granic

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w projekcie Gra Novuss – bez granic. Projekt miał na celu propagowanie Bilarda Marynarskiego po przez przedstawienie zasad, omówienie sposobów gry i przygotowaniu do zawodów sportowych, które odbyły się 30 maja w Tomaszkowicach. Już na pierwszym treningu stawiło się wielu chętnych do spróbowania swoich sił w nowej dyscyplinie i przez kolejne spotkania doskonaliło swoje umiejętności pod okiem Pani Svetlany. Zwieńczeniem treningów były zawody w który wystąpiło 11 par z czego 4 reprezentowały nasza szkołę. 1 miejsce zajęła para Daniel Gawlik i Norbert Urban, 3 miejsce Marcin Król i Mateusz Minczak, 7 miejsce Kamil Cąber i Marcin Kozioł, 8 miejsce Dawid Krówka i Krzysztof Włodarz. W klasyfikacji generalnej nasza szkoła zajęła 2 miejsce.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i dziękujemy pani Svetlanie za przygotowanie.

Opracował: M.Mikołajczyk

Facebooktwittergoogle_plus