Rozstrzygnięcie konkursu

Przed Świętami Wielkiej Nocy do naszej szkoły przykicało stado wielkanocnych zajączków. Zające były duże, małe, szare, kolorowe, puchate i włochate a wszystko to za sprawą naszych uczniów, którzy zdecydowali się wziąć udział w konkursie na Wielkanocnego Zająca wykonanego metodą przestrzenną. W konkursie łącznie wzięło udział 16 uczniów, 4 zespoły klasowe oraz grupa uczniów ze świetlicy szkolnej. Po burzliwych obradach niezależnego jury w składzie: Pani Joanna Wieczorek, Pan Dariusz Płaneta oraz Pan Zbigniew Urbaniec, 27 marca 2018 wyłoniono laureatów:

I miejsce otrzymali wychowankowie świetlicy szkolnej
II miejsce zajęła Katarzyna Kruszyna
III miejsce przypadło klasie 2 G
oraz wyróżnienia otrzymali:
Emilia Kęsek, Wiktoria Wojciechowska, Michał Stawarz, Martyna Zych, Natalia Sarga, klasa 1 LA, Dominik Szylar, Eryk Brożek oraz klasa 5UB.

Nagrody w konkursie zostały ufundowane przez Wydawnictwa: Dwie Siostry, Wir, Mała Kurka księgarnie internetowe Bonito, Natuli oraz firma motyleksiazkowe.pl, za co serdecznie i gorąco dziękujemy.

Wszystkim uczestnikom i laureatom gratulujemy kreatywności oraz zdolności artystycznych.
Zające można podziwiać w holu głównym szkoły.

Opracowali: J. Szostak, A. Cichoń, M. Pacura oraz J. Gorczyński

Facebooktwitter