Pokaz kolekcji mody recyklingowej „LATO 2016”

Dzisiaj uczestnicy półkolonii „Ekologiczne harce” zaprezentowali się na modowym wybiegu z kolekcją mody recyklingowej „LATO 2016”. Głównym celem naszego pokazu było propagowanie  idei  czystego środowiska oraz zwrócenie uwagi na możliwości powtórnego wykorzystywania odpadów. Wszyscy uczestnicy wykazali się olbrzymią kreatywnością oraz umiejętnościami plastyczno-technicznymi. Na pokazie pojawiły się sukienki z reklamówek jednorazowych, wspaniałe nakrycia głowy z gazet i tektury, spodnie z worków na śmieci, czy biżuteria oraz rekwizyty z nakrętek plastikowych, pudełek kartonowych i płyt CD. Oprócz dzieci na wybiegu pojawiły się również pieski: Coola oraz Kazik, które także zaprezentowały się w eko-strojach. Wszyscy bawiliśmy się wspaniale, a na zakończenie najciekawsze projekty zostały docenione i wyróżnione specjalnymi nagrodami:
I miejsce (ex aequo): Bartek Warchoł i Paweł Kostecki
II miejsce (ex aequo): Klaudia Dybczak i Natalia Sarga
III miejsce (ex aequo): Gabrysia Przystał i Jakub Hubicki
Dodatkowo wszyscy uczestnicy pokazu otrzymali upominki za przygotowanie eko-stroju oraz zaprezentowanie się na modowym wybiegu.

Opracowała: Małgorzata Majka

Facebooktwittergoogle_plus