Ogólnopolski konkurs fotograficzny „Uroki naszej okolicy”

Już po raz siódmy organizatorzy Ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Uroki naszej okolicy” zapraszają uczniów klas VII i VIII oraz klasy przysposabiające do pracy do wzięcia w nim udziału. Wraz z czasopismem Poznaj Swój Kraj, zapraszamy do utrwalania na zdjęciach chwili nadejścia wiosny. W tym roku głównym bohaterem konkursu jest budząca się po zimie przyroda. Ta, dla wielu najpiękniejsza pora roku, może być ukazana w lesie, wiejskim ogródku, w dużym lub małym mieście, dzikich zaroślach, czy na tle znanych zabytków… Gdy zrobicie już zdjęcia wykonajcie album z krótkim opisem i najpóźniej na początku maja złóżcie go lub przyślijcie do organizatorów. O szczegółach przeczytacie w Regulaminie.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku “Konkurs fotograficzny Uroki naszej okolicy” oraz stronę internetową www.urokinaszejokolicy.wordpress.com

Organizatorzy: K. Kluska, R. Zawora, J.

Facebooktwitter