Kolędowanie z Seniorami

Śpiewanie kolęd wśród rodziny i najbliższych jest zwyczajem stwarzającym radosną i niepowtarzalną atmosferę. Kolędowanie pozwala na budowanie poczucia wspólnoty oraz jedności, a także niesie za sobą mnóstwo pozytywnych emocji. Wspólne śpiewanie zawsze zbliża do siebie ludzi i sprawia, że znika uczucie osamotnienia. Taki właśnie klimat miało nasze ostatnie spotkanie z przyjaciółmi z Klubu Seniora “Nadzieja” działającym przy Domu Kultury Dwór Czeczów w Krakowie.

Przy akompaniamencie naszego wspaniałego nauczycielskiego zespołu muzycznego popłynęły dźwięki najpiękniejszych kolęd i pastorałek. Na zakończenie spotkania uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu działającego pod opieką pani Joanny Szostak i Agnieszki Cichoń wręczyli Seniorom własnoręcznie wykonane upominki Było to nasze kolejne przedsięwzięcie łączące pokolenia. 

Opracowała: Małgorzata Majka

Facebooktwitter